AMARA

KIM JEST AMARA?

Amara to czekoladowy deser złożony ze słodkiej mieszanki suszonych owoców, orzechów i masła kakaowego, zapakowany w kuszącą prawdziwą wegańską czekoladę.

Amara była od dawna marzeniem o prawdziwym czekoladowym deserze w zabawnym i chwiejnym opakowaniu. Deser czekoladowy wyprodukowany z wyselekcjonowanych surowców i składników organicznych, którym można delektować się bez wyrzutów sumienia. Od początkowego pomysłu do rozpoczęcia produkcji Amara przeszła wiele metamorfoz, ponieważ chcieliśmy zebrać całą naszą miłość i poświęcenie na tym ekologicznym deserze. Chcieliśmy zaskoczyć ludzi, sprawić, by im się podobało i docenić – nie tylko tych, którzy na ogół jedzą zdrowo, ale także tych, którzy nadal uważają, że zdrowy jest nijaki lub nudny. Kup Amarę, jest zabawna, zdrowa i przepyszna.

DLACZEGO NAZWA AMARA?

Zakochaliśmy się w nazwie Amara z powodu jej bogatego znaczenia, łączącego miłość i bunt w słodko-gorzkiej kombinacji. Możesz spróbować tej ekscytującej kombinacji w każdym kęsie naszego deseru. Miłość, ponieważ Amara rodzi się z miłości i inspiracji. Bunt wyrażony przez jej porywczy, zabawny styl wywołujący ciekawość. I gorzko-słodko – możesz spróbować w prawdziwej ciemnej czekoladzie, otaczając nasz zdrowy deser.

JAKIE SĄ SKŁADNIKI BATONIKA AMARA?

Dla nas jest to najważniejszy składnik, zaczęliśmy od miłości i emocji, które zainwestowaliśmy w Amarę. Reszta to szereg starannie wyselekcjonowanych organicznych surowców:

  • Głównie lokalne suszone owoce – używamy wiśni, morwy białej, róży, niektórych daktyli.
  • Orzechy – głównie lokalne organiczne orzechy laskowe
  • Masło kakaowe – odpowiedzialne za uwodzicielskie, rozpływające się w ustach, jedwabiste uczucie
  • Waniliowa kapsuła
  • Prawdziwa wegańska czekolada z certyfikatem Fairtrade, od fasoli po batoniki, zachowująca smaki i wszystkie korzystne składniki organicznych ziaren kakaowych.
0