John Altman

Historia marki

W otaczającym nas świecie znajdziesz wiele przekąsek z niepotrzebnymi dodatkami i niezdrowymi składnikami. To powinno i może być inne. Dzięki przekąskom Johna Altmana możesz cieszyć się lepszą alternatywą w swojej kategorii. Ponadto wszystkie nasze 100% przekąski są wykonane z naturalnych, ręcznie wykonanych i dlatego odpowiedzialny wybór … Przekąski bez poczucia winy!

Kim do diabła jest John Altman? John Altman jest oparty na hippie z San Francisco. Dzielił bezpłatne przekąski na plaży, z miłości do planety i ludzi wokół niego. Zrobił to pod hasłem „Spread the Love”. Jego bezinteresowność i entuzjazm działały zaraźliwie.

Julie i Marie Claire zobaczyły na półce dużo przekąsek i przekąsek z niepotrzebnymi dodatkami i niezdrowymi składnikami. Z zaskakującymi i różnorodnymi produktami, które są lepsze, smaczniejsze i bardziej odpowiedzialne, chcieli wprowadzić zmiany na tej półce.

W 2015 roku postanowili zrezygnować z pracy i realizować swoje marzenie. Robią to teraz z przekąskami na rynku, które są dobre dla ciebie i twojego środowiska.

0