Problemy z zamówieniem?

Dlaczego nie otrzymałam/em potwierdzenia zamówienia za pośrednictwem poczty e-mail?

Może potwierdzenie zamówienia wylądowało w folderze spam?

Jeśli od razu po złożeniu zamówieniu nie otrzymała(e)ś potwierdzenie poprzez e-mail, może podała(e)ś nieprawidłowy adres e-mail lub proces zamawiania nie został poprawnie zakończony.

W takim przypadku prosimy o kontakt z obsługą klienta pod adresem email: info@naturebites.pl

Chętnie ci pomożemy!

W jaki sposób mogę anulować lub zmienić zamówienie?

Jak mogę zmienić moje zamówienie?

Proszę skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem email: info@naturebites.pl bądź telefonicznie pod numerem telefonu: +48 577 777 538

Postaramy się spełnić twoje życzenia i prośby. Należy pamiętać, że paczka może została już zapakowana lub wysłana. W tym przypadku zmiany nie są już możliwe.

Jeśli przesyłka nie została zapakowana lub wysłana, zamówienie zostanie zablokowane dopóki nie zostaną zgłoszone pożądane zmiany.

Należy pamiętać, że w zamówieniu, w którym poszczególne produkty zostały anulowane, mogą pojawić się koszty dostawy, jeśli kwota zamówienia spadnie poniżej minimalnej kwoty dla darmowej dostawy.

Jeśli paczka znajduje się już w trakcie procesu wysyłki, należy zwrócić nam paczkę w celu dokonania zmian lub anulowania produktu.

Aby zmiany w zamówieniu mogły być przeprowadzone szybko, należy już w pierwszym mailu podać co powinno zostać zmienione, usunięte lub dodane. Jeśli zamówienie zostanie anulowane, a my już otrzymaliśmy od ciebie pieniądze, poinformuj nas, czy chcesz otrzymywać kwotę w formie bonu, czy też powinniśmy ją odesłać na twoje konto. (Przy płatnościach przez PayU odbywa się to bezpośrednio i bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

Jeśli dodała(e)ś coś do twojej paczki, podaj, jakiej metody płatności chcesz użyć przy dodatkowych kosztach.

Czy mogę później zmienić formę płatności?

Niestety forma płatności nie może zostać później zmieniona w koncie klienta.
Jeśli wybrała(e)ś niewłaściwą formę płatności, prosimy o kontakt z obsługą klienta.

Jak mogę później zmienić adres dostawy?

Możesz zmienić adres dostawy, skontaktuj się z naszą obsługą klienta. Jeśli twoja paczka została już wysłana, nasza obsługa klienta poinformuje o tym dostawcę. Niestety nie ma stuprocentowej gwarancji, że paczka rzeczywiście zostanie dostarczona na zmieniony adres.

Gdzie jest moja przesyłka?

W sekcji „Zamówienia” możesz znaleźć listę swoich ostatnich zamówień. Możesz sprawdzić status twojego zamówienia i sprawdzać szczegóły poszczególnych zamówień.

Kurier nie zastał nikogo w domu?

W tym przypadku istnieje kilka możliwości: może pojawić się kolejna próba dostarczenia, albo dostaniesz powiadomienie, że paczka z Twoim zamówieniem została zdeponowana w placówce kuriera.

Możesz także podać adres dostawy inny niż ten domowy. Paczkę możesz otrzymać nawet na miejscu pracy.

Paczka jest uszkodzona. Co robić?

Jeśli otrzymałeś uszkodzone opakowanie, podpisz otrzymanie przesyłki tylko z zastrzeżeniami. Oznacza to, że towar może być uszkodzony. Jeśli nie ma możliwości podpisania z zastrzeżeniami, prosimy nie przyjmować paczki.

Jeśli zauważyłeś uszkodzenie opakowania dopiero po fakcie, prosimy o sprawdzenie zawartości pod kątem uszkodzeń. Jeśli nie tylko opakowanie jest uszkodzone, ale także zawartość, prosimy o kontakt z nami.

Ważne: Jeśli otrzymałeś paczkę lub towar uszkodzony, do rozliczenia szkody, potrzebujemy koniecznie zdjęcia paczki lub uszkodzonego towaru. Prześlij nam zdjęcie wraz z danymi kontaktowymi za pomocą e-mail. Prosimy nie wyrzucać opakowania i zawartości, ponieważ będziemy ich potrzebować do roszczenia o odszkodowanie.
Należy pamiętać, że nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, które mogą wystąpić w wyniku transportu przez inne firmy dostawcze.

Brak paczki. Co robić?

Paczka po kilku dniach nadal do ciebie nie dotarła? Dostawca nie zostawił żadnej informacji? Paczka nie została oddana do twoich sąsiadów? W takim przypadku prosimy o kontakt z nami. Sprawdzimy gdzie Twoja paczka się znajduje. W stosownych przypadkach wystosujemy żądanie wyszukania jej u dostawcy.

Otrzymała(e)ś niewłaściwy produkt?

Bardzo nam przykro i przepraszamy za ten błąd!

Proszę w tej sprawie skontaktować się z nami.

Twoje zamówienie jest niekompletne?

W tym przypadku prawdopodobnie wysłane zostały tylko dostępne produkty.

Szczegóły wysyłki zostały umieszczone na rachunku.

W innym przypadku bardzo przepraszamy, prawdopodobnie wystąpił błąd. Prosimy o kontakt z nami.

0