logo-rawbite

RAWBITE

RAWBITE TO FIRMA ZBUDOWANA NA FILOZOFII EKOLOGICZNEGO I NIEPRZETWORZONEGO JEDZENIA – RAW FOOD.

RawBite została założona w Danii przez pasjonatów zdrowej żywności: Mortena, Nikolaja i Rolfa. Spotkali się oni przypadkiem, ale wszyscy są przekonani, że los zetknął ich, aby stworzyć prosty, zdrowy i godny zaufania produkt.

Od pierwszego RawBite, który został stworzony na stole w kuchni, zainteresowanie produktem nie przestaje rosnąć. Tak jest w Danii, jak również w 24 innych krajach, w których RawBite są już obecne.

Wszystko w RawBite napędzane jest prostotą, radością i entuzjazmem dla tego produktu. Mimo, że produkcja nie mieści się już na stole kuchennym, receptury są nadal rozwijane tutaj, a wszystko w nieustającym wysiłku o niepowtarzalny smak.

Sam produkt jest tworzony z największym szacunkiem dla naturalnych i certyfikowanych ekologicznie składników. Aby nie tracić ich naturalnych właściwości produkcja odbywa się bez podgrzewania, bez dodatku cukru (zawierają tylko naturalny cukier z owoców) oraz bez sztucznych dodatków konserwujących.

Ideą powstania RawBite było stworzenie prostego, smacznego, pożywnego a przede wszystkim zdrowego produktu, który byłoby łatwo zabrać ze sobą i cieszyć się nim wszędzie. Taki właśnie jest RawBite.

Enjoy every Bite

0