Z NATURĄ ZNAMY SIĘ OD LAT

naturebites-logo-ofirmie

Nazywamy się Nature Bites i mamy polskie korzenie. W naszej opinii, ekologia to świadomość dobrego wyboru, styl życia i szacunek dla otaczającego nas świata, którego jesteśmy częścią.

Ofertę kierujemy dla sektora detalicznego i HoReCa, a znajdują się w niej produkty naturalne, ekologiczne, wegańskie, lokalne, czyli żywność zdrowa i smaczna z certyfikatami ekologicznymi. Wyselekcjonowane produkty z naszej oferty corocznie poszerzamy o kilkadziesiąt nowych pozycji, zrzeszając wizjonerów i ekspertów z zakresu ekologii. Dlatego oferujemy zawsze najzdrowsze, najlepsze i najwyższej jakości produkty – wolne od sztucznych składników, antybiotyków i GMO.

 Wspólnie zadbajmy o zdrowie i ekologię.

Rynek żywności ekologicznej rozwija się bardzo dynamicznie, a zapotrzebowanie na produkty ekologiczne nieprzerwanie wzrasta. Dlatego pomagamy naszym kontrahentom w prosty sposób dbać o zdrowie swoich klientów i najbliższych. Z Nature Bites wybierzesz zawsze zdrowe, najlepsze i najwyższej jakości produkty – wolne od sztucznych składników, antybiotyków i GMO.

Doświadczenie pozwala dostarczać nam innowacyjnych, efektywnych i kompleksowych rozwiązań od samego produktu, poprzez konsultacje, aż po marketing.

0