MAX’s Mints

Nice to mint you!

Max’s Mint tworzy organiczne i w 100% naturalne miętówki w 6 niezwykle smacznych smakach: Mentol, Mięta, Cytryna, Imbir, Lukrecja i Kawa. Przekąska, która jest nie tylko lepsza sama dla siebie, ale także nieco lepsza dla świata. Ponieważ wiele małych wyborów razem robi wielką różnicę!

Max’s Mints chcą być jak najlepsze. Aby to osiągnąć, dokładamy wszelkich starań, aby zrozumieć i udoskonalić każdą część naszego procesu produkcyjnego! Przeczytaj więcej poniżej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób staramy się to osiągnąć!

PRODUKT

Twórcy Max’s Mints, ojciec Maxa i jego siostra Floor, mają standardy wysokiej jakości. Dlatego też Max’s Mints są nie tylko organiczne, ale również wykonane w 100% z naturalnych składników i wolne od sztucznych barwników, smaków i zapachów. W Max’s Mints nie znajdziesz żadnych dziwnych składników, takich jak sztuczne cukry, stabilizatory czy żelatyna. Wreszcie, miętówki są wegańskie i wolne od alergenów.

OPAKOWANIE

Max’s Mints są pakowane w puszkę, ponieważ cyna jest jednym z niewielu materiałów, które mogą być w nieskończoność przetwarzane bez utraty jakości. Obecnie około 93% puszki w Holandii jest oddzielone od reszty naszych odpadów dużymi magnesami i poddane recyklingowi. Ponadto papier w puszce Max’s Mints jest produkowany z papieru certyfikowanego przez FSC. Forest Stewardship Council (FSC) jest międzynarodową organizacją zaangażowaną w ochronę lasów i zarządzanie nimi na całym świecie.

PROCES PAKOWANIA

Kiedy miętówki i puszki są gotowe, idą do pracy chronionej, aby je zapakować. W pracy chronionej pracują ludzie, którzy są w pewnej odległości od rynku pracy i mają możliwość powrotu do pracy i wniesienia pożytecznego wkładu do społeczeństwa!

CZY TO WSZYSTKO?

Dobry produkt, opakowanie i proces pakowania to nie wszytsko, zawsze jest miejsce na ulepszenia! Dlatego też badamy, na przykład, czy możemy wykorzystać papier pozyskiwany z trawy z terenu Amsterdamu. I czy możemy zmniejszyć nasz ślad węglowy poprzez kompensację. Ale wszystko w swoim czasie: 🙂

0