Rozwijamy swoją działalność od kilku lat i prężnie pracujemy, aby codziennie być lepszym dostawcą produktów ekologicznych na rynku. Jesteśmy dumni ze zmian jakie przeszliśmy i nie boimy się tych, które w przyszłości nas czekają. Wiemy, że wszystko co naturalne, lokalne i ekologiczne jest najlepsze i najzdrowsze.  Jedyne co na przestrzeni wszystkich lat pozostaje niezmienione to nasza ideologia szerzenia wartości bycia EKO!

 

Jednostka certyfikująca AGRO BIO TEST

to najbardziej doświadczona polska organizacja, utworzona (1996) w statutowym celu certyfikacji produktów rolnictwa ekologicznego, wg wymogów międzynarodowych. Wywodzą się ze struktur kontrolnych Stowarzyszenia EKOLAND (utworz.1989) – organizacji, która zapoczątkowała w Polsce rolnictwo ekologiczne.
AGRO BIO TEST wdrożył (2002) system zarządzania jakością i uzyskał akredytację w Polskim Centrum Akredytacji, oraz upoważnienie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi do certyfikacji w rolnictwie ekologicznym.

 

Certyfikacja w naszym przypadku dotyczy – wprowadzania na rynek gotowych produktów ekologicznych.

Miło nam poinformować, że  Nature Bites sp. j.  wyłączny na terenie Polski dystrybutor marki  RAWBITE otrzymał prestiżowy certyfikat ekologiczny jakim jest Europejskie logo żywności ekologicznej Agro Bio Test PL-EKO-07.

ZOBACZ NASZ CERTYFIKAT!

0