Poznajcie wołowe Great Berwick Longhorn Beef.

Ten rodowity angielski smak wołowiny Longhorn, zawdzięczamy długo dojrzewającemu mięsu, bo aż od 35 dni, a wszystko to w celu uzyskania jeszcze bardziej soczystego i wyrazistego smaku i aromatu. Jednak za sam smak odpowiada rodzina Barker z Great Berwick Organic Farm, która wykorzystuje tylko i wyłącznie zrównoważone metody rolnictwa, ponieważ pracują zgodnie z naturą.

Sam i Claire Barker, rolnicy z rodzin trzeciego pokolenia, produkują najlepszą, najbardziej aromatyczną, ekologiczną, karmioną pastwiskami wołowinę Longhorn w kraju. Stado wypasane jest na ponad 220 akrach łąk bogatych w koniczyny na brzegu rzeki Severn, w pobliżu zabytkowego miasteczka Shrewsbury. Longhorn jest najstarszą rasą wołową w Wielkiej Brytanii i rozsławił Anglię ze swojej doskonałej pieczeni wołowej dzięki jej soczystości, delikatności i smakowi. Wielka farma ekologiczna Berwick w Shropshire stosuje zrównoważone metody uprawy, aby wyprodukować najlepszego, idealnego partnera dla naszych chipsów.
Więcej informacji o farmie na stronie: www.longhornbeef.co.uk.

 

Wartości odżywcze na 100 g:

Energia 2197 kJ / 527 kcal
Tłuszcz 31,5 g
-w tym nasyca 3g
Węglowodany 51,8 g
– w tym cukry 1,6 g
Błonnik 3,8 g
Białko 7,1 g
Sól 1g

Składniki:

Ziemniaki, olej słonecznikowy, proszek z ekstraktu drożdżowego, mąka ryżowa, cukier, proszek z cebuli, sól, naturalny aromat, papryka, ekstrakt z wołowiny longhorn, kwas: kwas cytrynowy, karmelizowana moc cukru, kolor: ekstrakt z papryki.

 

Nowy, świetny smak Pipers Crisps już od 2 marca w sprzedaży!

0