Batony RAWBITE są naturalnym źródłem energii. Dlatego zawsze noś swój ulubiony baton ze sobą.

Wszystkie batony RAWBITE wykonane są z suszonych owoców, orzechów bez cukru, aromatów lub sztucznych dodatków. W rezultacie batony RAWBITE są naturalnie wegańskie, bezglutenowe i bez nabiału.

Wierzymy, że mniej znaczy więcej! Dlatego nasze batony zawierają następujące podstawowe składniki:

  • DAKTYLE z zewnątrz jest ciemnobrązowy i raczej niepozorny, ale w środku jest pełno składników odżywczych. Suszone owoce palmy daktylowej zapewniają skoncentrowaną moc z łatwo przyswajalnymi włóknami fruktozy i nadzienia, dzięki czemu stanowią doskonałą bazę dla naszych batonów RAWBITE
  • MIGDAŁY niezbędne, kiedy nadchodzi tzw. „kryzys”, ale są także jednymi z najbardziej pożywnych orzechów. Zawierają dużo zdrowych tłuszczów, błonnika, białka, magnezu i witaminy E. Witamina E ma wiele ważnych funkcji w organizmie ze względu na jej aktywność przeciwutleniającą. Ponadto szybką poprawią Ci nastrój 😊 Zawierają tryptofan, który jest ważnym budulcem serotoniny „hormonu szczęścia”.
  • NERKOWCE Podobnie jak migdały, orzechy nerkowca zawierają również wiele kwasów omega-3, witamin i minerałów. Ze względu na wysoką zawartość białka są uważane za źródło białka roślinnego wysokiej jakości. Ponadto orzechy nerkowca są bardziej miękkie niż inne orzechy, a zatem są odpowiedzialne za piękną miękką teksturę naszych batonów RAWBITE.

 

Pamiętajcie, to zdrowa przekąska pomiędzy posiłkami i wygodna do zabrania ze sobą w podróż, w góry, na rower, na spacer, na jogę, do szkoły bo to przecież ulubiony BATON uczniów i studentów. Naszym pomysłem było stworzenie takiego batona, który składa się z kilku, ale najlepszych i najzdrowszych składników. Zapewnią Wam naturalną energię  czy jako pomoc w walce z głodem czy też dodanie dodatkowej energii, wybierając się na boisko 😊 W przeciwieństwie do jabłka lub banana, nie kapie ani nie rozmazuje się. Możesz go zostawić bez wahania latem, a także zimą w samochodzie. IDEALNY na śniadanie, do pracy, nad morze, w góry, na boisko i na pewno na jogę 😊

0