I’m Eco

LUBIMY CIASTKA. NATURALNIE!

Pomysł stworzenia oferty zawierającej wyjątkowe i ekologiczne wypieki, powstał z połączenia naszej pasji do sportu i zdrowego odżywiania z produktami posiadającymi certyfikaty ekologiczne.

Znajdziecie w nich, przygotowane ręcznie z naturalnych składników, ciasteczka, ciastka, brownie czy granole. Nasze wypieki zachwycą największych smakoszy swoimi unikalnymi smakami: owocowym, orzechowym, maślanym czy czekoladowym.

W naszej ofercie znajdują się także produkty dla osób stosujących specjalne diety, a więc wegańskie, bezglutenowe i bez dodatku cukru. Stale opracowujemy nowe receptury, o których na bieżąco będziemy Was informować na Facebooku.

Wszystkie propozycje naszych wypieków, posiadają w swoim składzie to co daje nam natura. Zwróćcie uwagę, że stosowana lecytyna sojowa jest ekologiczna, a więc nie pochodzi z soi modyfikowanej genetycznie i powstała bez użycia szkodliwych chemikaliów.

Z MYŚLĄ O WAS PIECZEMY NATURALNIE

Poznaj szeroką ofertę naszych wypieków, które z pewnością wzbogacą Wasze śniadania i będą doskonałą przekąską podczas dnia pracy lub aktywnego spędzania wolnego czasu.

ROZPOCZNIJ DZIEŃ OD ŚNIADANIA!

0