W dniach 12-15 lutego 2020 roku w Norymberdze odbyły się międzynarodowe targi produktów
ekologicznych Biofach. To jedna z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń na rynku
żywności ekologicznej.

 

Z tego powodu kolejny rok z rzędu mogliśmy spotkać na miejscu wielu wspaniałych producentów  produktów ekologicznych,
oraz pozyskać wiele wartościowych kontaktów.

Ta 31 edycja tego wydarzenia, co roku przyciąga mnóstwo zainteresowanych osób, które są świadomi ekologicznego
i zdrowego żywienia. Interesujących się wszystkim co związane z naturą, ekologią – szukając produktów wartościowych
jak i przyjaznych dla ich samych, środowiska, oraz klientów.  Na targach, każdy nawet nie szukający, znajdzie wiele innowacyjnych rozwiązań z eko świata. Od sposobów pakowania żywności, etykietowania, poprzez jej wytwarzanie, aż po końcowy produkt gotowy do spożycia. Pomijając strefę kosmetyczną, ponieważ to nie na niej skupiamy swoją uwagę.

 

Jaki był jednak cel naszego udziału w targach Biofach2020?

Przede wszystkim warto podkreślić, że chcemy być na bieżąco z informacjami ze świata ekologii. Stąd decyzja, że nie możemy pominąć tak wielkiego i ważnego wydarzenia tego roku jakim jest #BIOFACH2020. Celem naszej tegorocznej podróży było przede wszystkim  zapoznanie się z nowościami rynku ekologicznego na bieżący rok, oraz pozyskanie wielu wartościowych kontaktów od producentów certyfikowanych  produktów ekologicznych gotowych zawitać w eko sklepach, marketach, kawiarniach, stacjach benzynowych, oraz hotelach na rynku  Polskim, dzięki współpracy z Nature Bites.

Przez dwa dni naszego pobytu 13ego i 14ego lutego, odwiedziliśmy niezliczoną ilość stoisk z wieloma przepysznymi produktami, ale zdarzały się również nie nasze smaki… Jednak możecie nam uwierzyć, że smak natury jest niezastąpienie najlepszy. Pokonując kilometry między stoiskami, poznawaliśmy i testowaliśmy każdy interesujący i pewny na rynek Polski produkt. Na miejscu nie sposób było nie znaleźć mnóstwo inspiracji do ekologicznego życia. Dzięki czemu poznaliśmy wiele nowych rozwiązań, smaków i produktów.

 

Rada od nas: wybierajcie zawsze biodegradowalne opakowania, bądź takie nadające się do recyklingu!

 

Co wynieśliśmy z targów ekologicznych?

Do Polski z targów w Niemczech, wróciliśmy z głową pełną pomysłów. Obecnie cieszymy się zdobytą wiedzą i ilością wartościowych kontaktów biznesowych, które pozwolą nam zwiększyć ofertę o wyselekcjonowane, ekologiczne i naturalne produkty. W trosce o środowisko, zdrowe wybory i świadome odżywianie, oferujemy Państwu pewną ofertą ekologicznych i naturalnych produktów. Będących również nowościami na rynku Polskim i zagranicznym, zachęcamy każdego zainteresowanego dystrybucją naszych nowych produktów i obecnych bestsellerów do kontaktu!

 

Piszcie zapytania o ofertę pod adres e-mail: info@naturebites.pl

 

0