MAMY WŁASNĄ MARKĘ I’M ECO

dymek-im-eco

Z połączenia pasji do gotowania, sportu, kreowania oraz zdrowego odżywiania powstała marka I’m Eco. W jej szerokiej ofercie dostępne są najwyższej jakości świeżo palone kawy jednorodne, mieszanki, granole, ciastka, brownie i mini ciasteczka. Wszystkie oferowane produkty oznaczone są certyfikatem ekologicznym. W ofercie dostępne są produkty bezglutenowe, wegańskie, bez cukru i inne.

Propozycje mieszanek i kaw jednorodnych tworzone są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie, technologii, kreowania i marketingu. Firma współpracuje także z wiodącą lokalną palarnią, która od kilkunastu lat edukuje klientów na temat jakości i powtarzalności produktu. W zakresie wyrobów cukierniczych, korzysta z wiedzy producenta wysoko wykwalifikowanego pod względem technologii, innowacji, reakcji, wyjątkowości i oryginalności.

Wszystkie produkty wytwarzane są ze starannie dobranych zdrowych składników ekologicznych na podstawie wewnętrznie opracowanych i sprawdzonych receptur. Konsument może spotkać te produkty w kawiarniach czy cukierniach lub innych sklepach jako produkt zakupu impulsowego. Granole czy batony idealnie pasują do treningu w celu dostarczenia energii oraz podczas długiego wysiłku.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do różnej wielkości operatorów z sektora HoReCa, dla których marka własna jest niezwykle istotną częścią kreacji wizerunku i komunikowania swoich kompetencji w różnych kategoriach produktowych. Wprowadzenie marki własnej powoduje znaczące obniżenie kosztów zakupowych, a także wpływa na budowę wartości dodanej firmy, szczególnie w ujęciu długookresowym.

0