Nowość w ofercie Nature Bites – MADE GOOD produkty z certyfikatem koszerności, ekologicznym, zdrowe, naturalne, bezglutenowe przekąski idealne dla każdego!

Jesteśmy dumni, że w naszej ofercie znalazły się właśnie te produkty. Nasi Klienci już zauważyli różnicę w jakości i smaku i właśnie o to chodzi. Wspólnie z naszymi Klientami, edukujemy i szerzymy dobrą jakość, bezpieczeństwo ludzi, środowiska i całej planety.

Produkty są wolne od większości powszechnych alergenów, są organiczne i zawierają składniki odżywcze równoważne porcji warzyw.

Owies stosowany w produktach Made Good, pochodzi od wiodącego w branży producenta czystego, niezanieczyszczonego, ekologicznego, certyfikowanego bezglutenowego owsa poprzez swój protokół Purity, model produkcji „od pola do stołu”.

Przejrzystość procesie tworzenia, od produkcji po półki sklepowe, zdobyła zaufanie Klientów. Firma utrzymuje rating AA z BRC Global Standards, niezależnym audytorem w zakresie bezpieczeństwa żywności i zarządzania łańcuchem dostaw.

Innowacja w celu dostarczania produktów o większej liczbie korzyści i lepszym smaku, przy tej samej jakości i bezpieczeństwie, to podstawowy cel Made Good – z myślą o planecie.

Wspieranie rolników ekologicznych jest integralną częścią wszystkich operacji MadeGood® i procesów produkcyjnych, tak aby żywność była dobra dla ludzi i środowiska.

Zapraszamy do współpracy: info@naturebites.pl

0