Nowość w ofercie Nature Bites – RAW BITE produkty z certyfikatem ekologicznym, zdrowe, naturalne, bezglutenowe przekąski idealne dla każdego!

Jesteśmy dumni, że w naszej ofercie znalazły się właśnie te produkty. Nasi Klienci już zauważyli różnicę w jakości i smaku i właśnie o to chodzi. Wspólnie z naszymi Klientami, edukujemy i szerzymy dobrą jakość, bezpieczeństwo ludzi, środowiska i całej planety. To kolejna  świetna propozycja produktów impulsowych.

Rawbite został nagrodzony w 2011 roku przez duńską organizację sklepów ze zdrową żywnością tytułem: Zdrowa Żywność Roku.

Ekologiczny baton owocowo-orzechowy. Bezglutenowy i beznabiałowy. Rawbite zawiera wyłącznie naturalny cukier z owoców. Dostępny jest w 8 doskonałych smakach, w opakowaniach po 12 sztuk.

RawBite jest jedynym batonem w polowych racjach żywieniowych Duńskich Sił Zbrojnych.

RawBite przetestowano w ekstremalnych warunkach. „The Sirius Patrol” (elitarna duńska jednostka wojskowa) sprawdziła RawBite w bardzo niskich temperaturach Grenlandii, a Duńskie Wojsko w trudnych warunkach pustynnych Bliskiego Wschodu. Ze względu na zawartość cukrów pochodzących tylko z naturalnych składników, baton RawBite utrzymuje konsystencję i smak bez względu na temperaturę.

SAMO ZDROWIE !

0