Dobre śniadania to wizytówka każdego hotelu. Nie ma w tym nic dziwnego – badania wskazują, że poranny posiłek może uczynić dzień udanym. Napełnia on energią i daje siłę na długie godziny. Często to właśnie te chwile pełne wyśmienitych zapachów i niepowtarzalnych smaków sprawiają, że goście miło wspominają pobyt i dzielą się wspaniałymi wrażeniami ze znajomymi. Zadowolony klient to powód do dumy dla każdego hotelu i najlepsza reklama.

Proponujemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom gości, których świadomość ekologiczna i zdrowotna rośnie z każdym rokiem. Zapewnienie klientom bogatej i różnorodnej oferty śniadaniowej, w której obecne będą produkty zbawienne dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia będzie dostrzeżone przez gości, którzy poczują się wyjątkowi i docenią wysoki poziom usług gastronomicznych świadczonych przez hotel i troskę o ich zdrowie.

Warto uwzględnić w ofercie śniadaniowej pyszne, ekologiczne, zdrowe  granole, ciastka owsiane i muesli – pełne orzechów i owoców. Oprócz niezwykłych walorów smakowych są też pełne wartości odżywczych. Klienci coraz chętniej sięgają również po roślinne zamienniki mleka krowiego.

W naszej ofercie znajdziecie produkty Verival i The Bridge, które w 100% spełniają oczekiwania Klientów.

Połączmy siły i wspólnie edukujmy proekologicznie 🙂

0