UWAGA: Zanim kupicie mleko w sklepie lub wybierzecie kawę w kawiarni na bazie mleka roślinnego, koniecznie przeczytajcie etykietę (barista ma obowiązek pokazania składu produktu) – czasami możecie być bardzo zaskoczeni co w środku się znajduje.

The Bridge wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy preferują wysokiej jakości żywność ekologiczną, charakteryzującą się wyśmienitym smakiem i pozytywnym wpływem na zdrowie.

Najbezpieczniejsze są mleka roślinne posiadające certyfikat ekologiczny, będziemy pewni, że składnik nie był genetycznie modyfikowany. Dodatkowo możecie też sprawdzić czy Wasz wybrany napój roślinny nie jest dosładzany. Kluczowym składnikiem do wytwarzania mleka roślinnego The Bridge jest najwyższej jakości górska woda źródlana pochodząca z naturalnego źródła, która jest także odpowiednia do butelkowania. Ogromny wpływ na jakość mleka roślinnego The Bridge i ich smak ma także zawartość suchej masy składników, takich jak: ryż, owies, soja, orkisz, gryka, migdały, kamut czy quinoa.

The Bridge posiada certyfikat ekologiczny oraz  certyfikat koszerności.

Życzmy udanych testów. Będziemy Was informować na bieżąco o nowościach i punktach, które świadomie wybrały wysoką jakość ale również wspólnie z nami edukują o zdrowych, ekologicznych produktach.

0