Grower’s Cup

Podczas codziennego pośpiechu, nic tak nie poprawia nastroju jak pyszna, aromatyczna kawa. Proponujemy kawę Grower’s Cup, która łączy w sobie niezwykłe walory smakowe z praktycznością i oryginalnością podania. Jej smak i aromat zadowolą podniebienie nawet najbardziej wymagającego smakosza. Z kawą Grower’s Cup każdy szary i ponury dzień nabierze wspaniałych kolorów i wypełni się energią do dalszego działania.

Grower’s Cup to także doskonały towarzysz podczas samotnej podróży, pikniku ze znajomymi, wycieczki rowerowej z rodziną czy codziennej pracy. Leniwa niedziela, ciekawa książka i filiżanka Grower’s Cup jest już w zasięgu Twojej ręki. Kawa Grower’s Cup to także oryginalny prezent na wyjątkowe okazje. Kawa Grower’s Cup to zmysłowa podróż do krainy smaku i zapachu.

Grower’s Cup Coffeebrewer

Pomysł na Coffeebrewer pojawił się w 2002 roku, kiedy to Ulikowi Skovgaardowi Rasmussenowi, założycielowi firmy, skończyły się filtry do kawy. Zirytowany, postanowił do jej zaparzenia użyć torebek do herbaty. Efekt nie był zadowalający, ale dostrzegł w swoim pomyśle duży potencjał. Po niezliczonej ilości badań i prób, pomocy specjalistów z wielu dziedzin i latach pracy, w 2014 roku udało się opatentować Coffeebrewer.

Laboratoryjne porównania Coffeebrewer z innymi sposobami parzenia kawy pod kątem głębokości i intensywności smaku. Wyprzedził on inne tradycyjne sposoby, przegrywając jedynie z kawiarką przelewową. Zgodnie z misją założyciela, Coffebrewer pozwala delektować się świetnej jakości kawą w każdym miejscu i o każdej porze w nieco inny, innowacyjny sposób. Zaproponowane rozwiązanie jest nietuzinkowe. Wystarczy jedynie trochę gorącej wody – bez maszyn, bez czyszczenia, bez żadnych dodatków.

Sekret głębokiego smaku kawy parzonej i otrzymywanej dzięki Coffebrewer tkwi w specjalnie zaprojektowanym, innowacyjnym filtrze, który łączy elementy alternatywnego sposobu parzenia kawy drip ze sposobem przelewowym.

Parzenie dwóch filiżanek wybornej kawy nigdy nie było prostsze! Wystarczy dodać gorącej wody do torebki. Czas parzenia: 4-6 minut i gotowa do podania. Coffeebrewer pozwala zaparzyć ulubioną kawę samodzielnie decydując o sile i intensywności kawy dodając więcej lub mniej gorącej wody.

Dodatkowo, projekt urządzenia umożliwia zatrzymanie procesu parzenia po przygotowaniu pierwszej filiżanki kawy. Dzięki temu nigdy nie ostatni łyk kawy nie będzie miał goryczki, tak jak to jest w przypadku innych metod parzenia.

Coffeebrewer jest produktem wielokrotnego użytku. Po użyciu wystarczy wyczyścić z fusów i uzupełnić świeżo mieloną kawą. Coffeebrewer może być używany do momentu, kiedy zewnętrzny papier nie zostanie nadmiernie przemoczony.

bckg-growers-cup4
0